Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Pridaj aj ty článok o svojej motorke!

Hodnotenie: (1 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač

Harley-Davidson novinky 2021 Street Bob® 114, Fat Boy 114, nový audiosystém Rockford Fosgate a 4 prémiové touringové CVO modely

 Zdieľať

Pridané: 19.01.2021 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 8038 [Testy a predstavenia - Predstavujeme]

Harley-Davidson v roku 2021 prináša milovníkom motocyklov viac výkonu, štýlu, technológií a slobody. Medzi hlavné novinky patrí robustný Street Bob® 114, cruiser Fat Boy 114 v novom štýle a nové trendové voľby pre tri populárne performance-baggery: Street Glide® Special, Road Glide® Special a Road King® Special. Harley-Davidson ďalej ponúkne štyri super-prémiové touringové modely od tímu Custom Vehicle Operations.

Seriál článkov - Novinky 2021:

| Seriál článkov: Novinky 2021 |

„Harley-Davidson vstupuje do roku 2021 so zameraním na motocykle ako na emocionálny zážitok,“ hovorí Theo Keetell, viceprezident pre marketing. „Nadčasové hľadanie dobrodružstva a slobody na nekonečných cestách je podstatou nášho historického dedičstva a našej vízie budúcnosti. Pri vstupe do nového roka a na začiatku novej motorkárskej sezóny je posilňovanie tejto túžby obzvlášť dôležité.“

Harley-Davidson Touring
Harley-Davidson Touring

Street Bob 114 reprezentuje cruiserový rad

Osem modelov Harley-Davidson Softail® ponúka ničím nerušené zážitky z jazdenia a spája v sebe moderný výkon a technológie v autentickom americkom štýle. Nový model Street Bob 114 pridáva do ponuky cruiserov odstrojený štýl bobber a poriadny výkon bez príkras. Je najľahším motocyklom v rade Softail a so silným motorom Milwaukee-Eight® dokáže obratne zatáčať a vždy má rezervu výkonu. Je doslova nabitý autentickým duchom, od riadidiel „mini-ape“ až po skrátený zadný blatník. So svojím robustným vzhľadom Fat Boy® zostáva jedným z fyzicky najdominantnejších motocyklov v ponuke značky Harley-Davidson®. Inovatívny vzhľad pre rok 2021 prichádza so svetlejším výrazom a nahrádza lesklé chrómy na pohonnej jednotke, prednej časti a konzole výfuku saténovým chrómovaním.

Harley-Davidson Street Bob 114 2021
Harley-Davidson Street Bob 114 2021

Hot Rod baggery reprezentujú touringový rad

V touringovom rade modelov Harley-Davidson® 2021 je trojica Hot Rod baggerov s oživeným vzhľadom a novými funkciami. Motocykle Road King® Special, Road Glide® Special a Street Glide® Special s nízko posadeným výkonným motorom Milwaukee-Eight 114 sa vyznačujú kombináciou výrazného vzhľadu a komfortu pre dlhé cesty, ktorý zaručuje podvozok radu Harley-Davidson® Touring.

Harley-Davidson Street Glide Special 2021
Harley-Davidson Street Glide Special 2021

Modely Street Glide® Special a Road Glide® Special sú k dispozícii v novom dvojfarebnom prevedení a s možnosťou voľby z celého radu temne ladených alebo naopak žiarivo chrómovaných prevedení – zákazník má na výber medzi odvážnou modernou podobou alebo tradičnejším a lesklejším prevedením. Motocykle Road King Special a Street Glide Special dostali nové jasné LED svetlomety Daymaker® a všetky tri varianty Special majú nové ochranné rámy, ktoré umocňujú ich razantný vzhľad. Všetky modely radu Harley-Davidson Touring sú vybavené dotykovou obrazovkou s infotainmentom Boom!™ Box GTS, ktorý teraz plne podporuje aplikáciu Android Auto™ a Apple CarPlay®. Po pripojení kompatibilného smartfónu pomocou kábla môže jazdec využívať obe tieto aplikácie a prehrávať si vlastné médiá, streamingové služby, komunikáciu a navigáciu minimálnym vyrušovaním.

Modely CVO™: Špičkové audiosystémy

Motocykle Harley-Davidson® Custom Vehicle Operations™ predstavujú to najlepšie z ponuky dizajnu a štýlu Harley-Davidson a vyznačujú sa výnimočnými farbami, pokročilými technológiami, exkluzívnymi komponentmi a dokonalými detailmi.

Harley-Davidson CVO Street Glide 2021
Harley-Davidson CVO Street Glide 2021

Do sezóny 2021 vyrážajú modely CVO™ Street Glide® a CVO Road® Glide po prvýkrát s úplne novým systémom Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate. Moderný audiosystém používa reproduktory a zosilňovače, ktoré boli navrhnuté špeciálne pre motocykle Harley-Davidson®. Komponenty systému Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate budú tiež k dispozícii v ponuke Harley-Davidson® Genuine Motor Parts & Accessories pre motocykle H-D® Touring vyrobené po roku 2014, ktoré sú vybavené jednotkou infotainmentu Boom!™ Box.

Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate
Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate

Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate
Harley-Davidson® Audio powered by Rockford Fosgate
Harley-Davidson LED svetlá v smerovkách
Harley-Davidson držiak mobilu

Všetky štyri modely CVO 2021 – CVO™ Street Glide®, CVO™ Road Glide®, CVO™ Limited a CVO™ Tri Glide® – majú nové farebné kombinácie a doplnky. Motor Milwaukee-Eight® 117 V-Twin je dodávaný výhradne do modelov CVO a je tým najvýkonnejším motorom, ktorý je ponúkaný ako štandardná továrensky vyrábaná pohonná jednotka pre Harley-Davidson.

Neustále pracujeme na tom, aby boli motocykle bezpečnejšie a ich olvádanie intuitívnejšie, preto sú všetky modely CVO™ vybavené systémom RDRS Safety Enhancements (predtým známy ako RDRS). Táto kolekcia technológií má za úlohu dávať jazdcovi väčšiu istotu v nepriaznivých podmienkach a pomáha mu zvládnuť neočakávané situácie. Medzi funkcie systému RDRS Safety Enhancements patrí prepojený brzdový systém Cornering Enhanced Electronic Linked Braking a Cornering Enhanced Antilock Braking System, systém kontroly trakcie Cornering Enhanced Traction Control System a Drag-Torque Slip Control System, systém rozjazdu do kopca Vehicle Hold Control a sledovanie tlaku v pneumatikách Tire Pressure Monitoring System.

Harley-Davidson Fat Boy 114 2021  s doplnkami
Harley-Davidson Fat Boy 114 2021 s doplnkami

Pridané: 19.01.2021 Autor: Tomáš Hajduch - Awia Zdieľať

Seriál článkov - Novinky 2021:

| Seriál článkov: Novinky 2021 |

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (1 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (3)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2023 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 13899 | Včera: 189433