Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Yamaha demo TOUR 2024

Diskusia Diskusia k článku (1)  [Verzia pre tlač] Tlač

Z redakčného zápisníka (editoriál) 2/2018 - Africu Twin Adventure Sports vyskúšame medzi prvými na svete

 Zdieľať

Pridané: 04.02.2018 Autor: Peter Fischer
Čitatelia: 3387 [Novinky - Editorial]

Len toť nedávno sme sa vrátili z Tenerife z predstavenia nového Harley-Davidson Sport Glide, a už čoskoro odlietame do Španielska na zoznamovačku s drsnejšou verziou legendárnej Afriky, teda modelom Africa Twin Adventure Sports. Dakar nedopadol podľa našich predstáv, ale Števo to mal našliapnuté viac ako dobre.

Seriál článkov - Editorial Motoride.sk:

Harley-Davidson Sport Glide 2018

Ešte som si takmer nestihol vybaliť veci z Tenerife, kde som sa prvý raz dostal na dotyk k najnovšiemu Harleyu, modelu Sport Glide. Článok mám však už hotový, vypustíme ho v najbližších dňoch :) Awia sa medzičasom pripravuje na odlet do Španielska, kde vyskúša novú Africa Twin Adventure Sports, teda adventuróznejšiu verziu štandardnej Afriky (väčšia nádrž, vyššie zdvihy, lepšia výbava...). A takýchto testov bude viac, ibaže budú v ďalších mesiacoch - rozhodne sa máte na čo tešiť!

V čase, keď som ja rezal rozpálené zákruty na Sport Glide, ste sa niekoľkí stretli na už tradičnom slovenskom zimnom stretku Ľadové medvede. O niečo podstatnejší bol uplynulý víkend, kedy prebehol kultový Elefantentreffen - vieme, že tam bolo niekoľko Slovákov, a budeme veľmi radi, keď nám pošlete svoje reporty alebo aspoň fotky!

Cestou na medvede - Report: Stretko ľadových medveďov 2018
Cestou na medvede - Report: Stretko ľadových medveďov 2018

Aktuálne si užívame aspoň trochu pokoja, ale je to také ticho pred búrkou. Už o mesiac vypuknú plné prípravy na výstavu Motocykel a s ňou súvisiaci štart sezóny. Výstava bude o niečo neskôr než zvyčajne, až od 15. marca, ale o to lepšie počasie budeme mať, a o to lepšie sa nám bude jazdiť. Pred výstavou na vás tradične vybalíme ankety ako Bike roka a Cestopis roka a ďalšie, ktorých výsledky vyhlásime priamo na výstave, nehovoriac o tom, že s viacerými z vás sa v Inchebe stretneme osobne. Potom už to pôjde ako v zrýchlenom filme - kopec testov, akcií, nezastavíme sa... A tešíme sa na to!

A čo ten Dakar? Škoda, čo? Ale presne o tom Dakar je, že ho nepokoríš žiadnymi prachmi. Števo sa druhý rok po sebe vrátil bez prejazdu cieľovou páskou... Ale o to krajší môže byť prejazd cieľom v roku 2019.

Štefan Svitko - Dakar 2018 - 2. etapa

Editoriál vychádza vždy prvý týždeň v mesiaci; vyjadruje pohľad redakcie motoride.sk na uplynulé udalosti a môže načrtávať pripravované akcie.

Štefan Svitko - Dakar 2018 - 8. etapa

Pridané: 04.02.2018 Autor: Peter Fischer Zdieľať

Seriál článkov - Editorial Motoride.sk:

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (1)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Harley-Davidson

06-MG-Stevio-side

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 224829 | Včera: 138120