Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

motozem-02-2020-std

Diskusia Diskusia k článku (1)  [Verzia pre tlač] Tlač

Z redakčného zápisníka (editoriál) 2/2018 - Africu Twin Adventure Sports vyskúšame medzi prvými na svete

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 04.02.2018 Autor: Peter Fischer
Čitatelia: 1820 [Novinky - Editorial]

Len toť nedávno sme sa vrátili z Tenerife z predstavenia nového Harley-Davidson Sport Glide, a už čoskoro odlietame do Španielska na zoznamovačku s drsnejšou verziou legendárnej Afriky, teda modelom Africa Twin Adventure Sports. Dakar nedopadol podľa našich predstáv, ale Števo to mal našliapnuté viac ako dobre.

Seriál článkov - Editorial Motoride.sk:

Harley-Davidson Sport Glide 2018

Ešte som si takmer nestihol vybaliť veci z Tenerife, kde som sa prvý raz dostal na dotyk k najnovšiemu Harleyu, modelu Sport Glide. Článok mám však už hotový, vypustíme ho v najbližších dňoch :) Awia sa medzičasom pripravuje na odlet do Španielska, kde vyskúša novú Africa Twin Adventure Sports, teda adventuróznejšiu verziu štandardnej Afriky (väčšia nádrž, vyššie zdvihy, lepšia výbava...). A takýchto testov bude viac, ibaže budú v ďalších mesiacoch - rozhodne sa máte na čo tešiť!

V čase, keď som ja rezal rozpálené zákruty na Sport Glide, ste sa niekoľkí stretli na už tradičnom slovenskom zimnom stretku Ľadové medvede. O niečo podstatnejší bol uplynulý víkend, kedy prebehol kultový Elefantentreffen - vieme, že tam bolo niekoľko Slovákov, a budeme veľmi radi, keď nám pošlete svoje reporty alebo aspoň fotky!

Cestou na medvede - Report: Stretko ľadových medveďov 2018
Cestou na medvede - Report: Stretko ľadových medveďov 2018

Aktuálne si užívame aspoň trochu pokoja, ale je to také ticho pred búrkou. Už o mesiac vypuknú plné prípravy na výstavu Motocykel a s ňou súvisiaci štart sezóny. Výstava bude o niečo neskôr než zvyčajne, až od 15. marca, ale o to lepšie počasie budeme mať, a o to lepšie sa nám bude jazdiť. Pred výstavou na vás tradične vybalíme ankety ako Bike roka a Cestopis roka a ďalšie, ktorých výsledky vyhlásime priamo na výstave, nehovoriac o tom, že s viacerými z vás sa v Inchebe stretneme osobne. Potom už to pôjde ako v zrýchlenom filme - kopec testov, akcií, nezastavíme sa... A tešíme sa na to!

A čo ten Dakar? Škoda, čo? Ale presne o tom Dakar je, že ho nepokoríš žiadnymi prachmi. Števo sa druhý rok po sebe vrátil bez prejazdu cieľovou páskou... Ale o to krajší môže byť prejazd cieľom v roku 2019.

Štefan Svitko - Dakar 2018 - 2. etapa

Editoriál vychádza vždy prvý týždeň v mesiaci; vyjadruje pohľad redakcie motoride.sk na uplynulé udalosti a môže načrtávať pripravované akcie.

Štefan Svitko - Dakar 2018 - 8. etapa

Pridané: 04.02.2018 Autor: Peter Fischer pošli na vybrali.sme.sk

Seriál článkov - Editorial Motoride.sk:

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (1)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Adamoto Flash

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2020 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 21135 | Včera: 116693