Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

V Beckove sa rozhodlo o tituloch majstrov SR v motokrose 2015

 Zdieľať

Pridané: 22.09.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 4044 [Šport - Motocross]

V nedeľu 13.9.2015 sa na motokrosovej trati v Beckove uskutočnilo piate – záverečné podujatie tohtoročného seriálu Medzinárodných majstrovstiev SR v motokrose jednotlivcov.

Titul tohtoročných majstrov SR v motokrose získali:

V Beckove sa rozhodlo o tituloch majstrov SR v motokrose 2015

Motokrosová trať v Beckove privítala na záverečnom podujatí šampionátu 107 jazdcov zo Slovenska, ČR, Poľska, Maďarska a Ukrajiny, ktorí bojovali o záverečné body do celkového hodnotenia seriálu MM SR v motokrose jednotlivcov v triedach MX85, MX junior, MX1, MX2, MX4 a MX4 nad 50 rokov. Aj napriek snahe organizátora sa preteky nezaobišli bez vysokej prašnosti na trati a tak rýchla a náročná trať dala zabrať nie len jazdcom, ale i divákom.

V triede MX85 v Beckove potvrdil svoje tohtoročné víťazstvo Samuel Struk, ktorý vyhral obe finálové jazdy a taktiež získal titul medzinárodného majstra SR v danej triede. Druhá priečka v Beckove patrila Dariuszovi Rapaczovi (POL) a tretia Jakubovi Leskovskému (SVK). Druhá priečka v konečnom hodnotení seriálu MM SR triedy MX85 patrí Jakubovi Leskovskému a tretia Samuelovi Strýčkovi.

V Beckove sa rozhodlo o tituloch majstrov SR v motokrose 2015

V triede MX junior si zlato z Beckova odniesol Jaroslav Antalič (SVK), na druhom mieste sa tu umiestnil tohtoročný majster Xavér Vörös a na treťom Christofer Mudraninec (SVK). Prvým tohtoročným vicemajstrom SR v tejto triede sa stal Jaroslav Antalič a druhým vicemajstrom je Ladislav Kolaja (SVK).

V triede MX1 v Beckove kraľoval český jazdec Marek Sukup, pred druhým slovenským jazdcom Martinom Kohútom a tretím Martinom Žeravom. V konečnom poradí šampionátu zvíťazil v MX1- kách Marek Sukup, pred druhým Martinom Žeravom a tretím Jakubom Hruškom (SVK).

V Beckove sa rozhodlo o tituloch majstrov SR v motokrose 2015

V triede MX2 bolo v Beckove poradie nasledovné – Richard Šikyňa, Milan Špičák (CZE) a Denis Poláš (SVK). V konečnom hodnotení seriálu MM SR triedy MX2 sa na prvej priečke umiestnil len 17.ročný Richard Šikyňa, prvým vicemajstrom sa stal Denis Poláš a druhým vicemajstrom Milan Špičák.

V triede MX4 v Beckove v oboch finálových jazdách zvíťazil Ivan Černý (SVK), na druhé miesto vystúpil Robert Flendrovský (SVK) a na tretie Zoltán Vörös (SVK). V súčte bodov z piatich pretekov seriálu danej triedy zvíťazil Martin Žerava pred Ivanom Černým a Petrom Pipichom (SVK).

V Beckove sa rozhodlo o tituloch majstrov SR v motokrose 2015

V triede MX4 nad 50 rokov si z Beckova prvenstvo odniesol Bohdan Ružička (SVK) pred druhým Vladimírom Zavadetskym z Ukrajiny a tretím Františkom Bláhom z ČR. V konečnom poradí seriálu tejto triedy je poradie nasledovné – 1. Vladimír Zavadetsky, 2. Dušan Bibiš (SVK), 3.Bohdan Ružička.

Do programu beckovského motokrosu bol zaradený i vložený voľný pretek tried MX1 a MX2 hobby, kde zvíťazili: MX1 hobby – Adam Volek a MX2 hobby – Ladislav Gavroň.

V Beckove sa rozhodlo o tituloch majstrov SR v motokrose 2015

Kompletné výsledky motokrosu v Beckove ako i konečné poradie seriálu MM SR MX 2015 nájdete na stránke: www.smf.sk/motocross-vysledky

Foto: Radek Lavička; Simona Halúsková

Pridané: 22.09.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

HD-11-2023-side

GASGAS SÚŤAŽ

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2023 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 88688 | Včera: 232802