Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Incheba-2024-std

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

MX sezóna 2014 sa v Skýcove uzatvorila, poznáme majstrov jednotlivých tried

 Zdieľať

Pridané: 25.09.2014 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 4879 [Šport - Motocross]

V nedeľu 21.9.2014 sa na motokrosovej trati Košariská v Skýcove uzatvorila motokrosová sezóna SMF 2014 a to záverečným podujatím Slovenského pohára v motokrose, regionálneho pohára západ Motocross tour 2014 a seriálu medzinárodných majstrovstiev Slovenskej republiky mladých jazdcov v MX65.

Trieda MX65 bojovala v Skýcove o posledné body ako do seriálu MM SR, tak i do seriálu Slovenského pohára. Víťazom motokrosu v Skýcove triedy MX65 sa stal slovenský jazdec Krisztián Vincze-Dóka, ktorý je zároveň víťazom SP i MM SR. Na druhom mieste v Skýcove dojazdil Jakub Popovicz, ktorý rovnaké druhé miesto obsadil aj v hodnotení MM SR a v hodnotení SP obsadil tretie miesto. Druhá priečka v hodnotení SP patrí Nikolasovi Marekovi, ktorý v Skýcove dojazdil na 4.mieste. Bronzovú medailu si ako v Skýcove, tak i v hodnotení MM SR vybojoval maďarský jazdec Mark Csomori.

Krisztián Vincze-Dóka- Skýcov 2014
Krisztián Vincze-Dóka

V triede MX85 sa v Skýcove na stupienok víťazov postavili Jakub Leskovský, Samuel Struk a Norbert Klausz. Konečné poradie Slovenského pohára MX85 je nasledovné: Samuel Struk na prvom mieste, Jakub Leskovský na druhom a Márk Harcsa na treťom.

Samuel Struk- Skýcov 2014
Samuel Struk

V triede MX Junior sa víťazom v Skýcove stal Xavér Vörös, ako druhý skončil Vladimír Kostelanský a tretie miesto obsadil Tomáš Barnošák, ktorý sa zároveň stal víťazom Slovenského pohára v danej triede. Matúš Lavo sa umiestnil ako druhý v rámci konečného poradia SP a Vladimír Kostelanský skončil ako tretí.

V triede MX1 si v Skýcove prvé miesto vybojoval Jaroslav Štrbek, druhé miesto získal Zoltán Vörös a tretie miesto Vladimír Preis. Konečné poradie SP je nasledovné: Vladimír Kasala, Vladimír Preis a Martin Bednár.

V triede MX2 si prvenstvo v Skýcove vyjazdil Michal Novocký, na druhom mieste skončil Ján Drobec a na treťom mieste Tomáš Valach. V Slovenskom pohári danej triedy zvíťazil Radoslav Matula, druhé miesto obsadil Tomáš Valach a tretie Róbert Pivarči.

Mark Csomori - Skýcov 2014
Mark Csomori

V triede MX4 sa v Skýcove na stupienok víťazov postavili Kvetoslav Lacko, Peter Pipich a Radoslav Kedžuch. V rámci konečného poradia SP v danej triede sú priečky obsadené v rovnakom poradí.

V triede MX4+ (nad 50 rokov) v Skýcove zvíťazil Vladimír Zavadetský, pred Štefanom Jurášom a Viliamom Vagašom. V SP si víťazstvo v tejto triede odniesol Štefan Juráš, striebro patrí Viliamovi Vagašovi a bronz Vladimírovi Zavadetskému.

Nikolas Marek- Skýcov 2014
Nikolas Marek

V konečnom poradí regionálneho pohára západ Motocross tour 2014 sa víťazmi jednotlivých tried stali:

MX65 Krisztián Vincze-Dóka
MX85 Samuel Struk
MX Junior Xavér Vörös
MX1 Vladimír Kasala
MX2 Ján Drobec
MX4 Kvetoslav Lacko
MX4+ Štefan Juráš

Kompletné výsledky všetkých tried a kategórií MX podujatí a seriálov sú zverejnené na stránke SMF http://www.smf.sk/motocross-vysledky/.

Foto: facebook.com/magio photograpy

Pridané: 25.09.2014 Autor: Tomáš Hajduch - Awia Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Incheba-2024-side

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 214532 | Včera: 223052