Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Hodnotenie: (15 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (24)  [Verzia pre tlač] Tlač

Výstava Motocykel 2007 už klope na dvere

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 21.03.2007 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 10224 [Novinky - PR článok]

Vo štvrtok 29. 3. v bratislavskej Inchebe odštartuje jubilejný 10. ročník výstavy Motocykel 2007.

A ten bude zároveň výnimočný tým, že po prvý raz bude ako samostatná výstava (predtým bežal v rámci Autosalónu). Oproti minulému roku začína o týždeň neskôr, ale zato na väčšej ploche a v krajších halách.

 Mapka výstaviska Incheba
Mapka výstaviska Incheba

Čo tam bude, odkedy dokedy, za koľko a niečo naviac

V halách B1 a B0 sa predstavia v podstate všetky novinky, ktoré boli k videniu na kolínskom Intermote alebo milánskej EICMA. Tešiť sa určite môžme na novinky japonského štvorlístka (áno, aj Kawasaki), KTM, BMW, Talianov a Číňanov, a samozrejme všetko ostatné, čo s motorkami súvisí.

Otváracie hodiny: Vstupné: Sprievodný program:

Ako sa tam dostať

Orientačná mapka okolia Incheby
Orientačná mapka okolia výstaviska Incheba (klikni)

Dôležité orientačné body: výšková budova Incheby (neprehliadnuteľná), reštaurácia Bystrica (známy pilier Nového mosta, tiež dobre viditeľný) a modrý nadchod cez diaľnicu na Einsteinovej ulici (má veľký modrý poloblúkový nosník).

Autom zo smeru Žilina/Trnava (resp. mestským obchvatom): diaľnica ťa dostane priamo až na Prístavný most, na ktorom musíš odbočiť doprava na Petržalku (v žiadnom prípade nechoď rovno smerom na Brno, navedie ťa to do vnútornej štvorprúdovky a otáčanie zaberie veľa času). Po chvíli budeš mať po pravej strane nákupné centrum Aupark, ktorého záchytné parkovisko je na skok od Incheby a je zadarmo. Ak chceš pokračovať až k platenému parkovisku Incheby, musíš za jej výškovou budovou odbočiť doprava a obísť ju celú zozadu po Viedenskej ceste až k veľkému parkovisku tesne pod Bystricou.

Autom zo smeru Brno/Kúty/Malacky: diaľnica ťa vyhodí na Patrónke (prvá veľká križovatka), kde musíš odbočiť doprava na most Lafranconi (smer Petržalka). Po prejdení mosta choď vpravo (stále smer Petržalka) a tiež si daj po prejdení prípojky pozor, aby si sa nedostal do vnútornej štvorprúdovky smerujúcej na Prístavný most, inak sa budeš musieť otáčať. Až budeš prechádzať popod veľký Nový most, už uvidíš smerovky na záchytné parkovisko Aupark. Sleduj ich a môžeš parkovať, alebo sa napoj na Einsteinovu ulicu v opačnom smere než si na ňu prišiel a prejdi poza Inchebu po Viedenskej ceste k jej platenému parkovisku pod Bystricou.

MHD: Priamo pred hlavným vstupom pre peších na Einsteinovej ulici je zastávka autobusov 80 a 88. Osemdesiatka je dôležitejšia pre tých, ktorí do Bratislavy pricestujú vlakom, pretože je to prestupná linka z Hlavnej stanice (tam nastúp na autobus 93 a na zastávke s názvom Zochova prestúp na 80, vystúp o zastávku ďalej priamo pred Inchebou). Linka 88 je lepšia pre tých, ktorí pricestujú autobusom, pretože stojí priamo na Autobusovej stanici Mlynské nivy a bez prestupu sa okružnou jazdou cez Petržalku dostaneš až k Inchebe. Hlavný vstup pre peších je v tesnej blízkosti modrého nadchodu nad diaľnicou.

Incheba sa teší na tvoju účasť.

Pridané: 21.03.2007 Autor: Redakcia Motoride.sk pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (15 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (24)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2021 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 192310 | Včera: 247293