Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

  [Verzia pre tlač] Tlač

Nepremokavé tašky a vaky Touratech Waterproof

 Zdieľať

Pridané: 01.03.2016 Autor: TouratechSK
Čitatelia: 11653 [Novinky - PR článok]

Udržte svoju batožinu v suchu. Nepremokavé, vode, prachu, snehu, oderu odolné vaky a tašky Touratech Waterproof, sú tým pravým doplnkom pre adventure cestovanie. Aby vaša batožina ostala v bezpečí, suchá a čistá.

Zistiť v cieli cesty, že po celodennej jazde, ostali vaše veci na prezlečenie mokré a špinavé, to rozhodne nepoteší. Stalo sa to už hádam každému cestovateľovi. Večer sa niet do čoho prezliecť a to sa razom začnú kopiť samé nepríjemnosti. A nebavíme sa len o šatách. Premočené mapy, vodou zničený mobil či iná elektronika, alebo veci dennej potreby, vedia znepríjemniť aj pobyt na tých najkrajších miestach na svete. Nenechajte si preto zničiť dovolenku nesprávne zbalenou batožinou. Udržte vaše veci v bezpečí a suchu s Touratech Waterproof.

BMW R1200GS F800GS a nepremokavá vodotesná taška Touratech Waterproof

Tašky a vaky Touratech Waterproof sú rokmi overené v praxi a neustále vylepšované pre spoľahlivý transport batožiny. Ten najvyšší dôraz je kladený na udržanie batožiny v suchu. Aby vám nič nenavlhlo, nepremoklo, nezašpinilo sa a pritom to ostalo v poriadku, a bezpečne uložené na vašom motocykli. Špeciálne navrhnuté tašky a vaky (rolky) majú na sebe množstvo vylepšení, aby bola ich pridaná hodnota čo najvyššia. Okrem toho sa pri ich vývoji dbalo na odolnosť voči oderu, a pripravili sak ním aj zabezpečovacie mechanizmy, aby ste sa od svojej batožiny mohli vzdialiť a nemuseli ju mať stále na očiach.

Ducati Multistrada 1200 Enduro a nepremokavá vodotesná taška Touratech Waterproof
BMW R1200GS a nepremokavá vodotesná taška Touratech Waterproof
Triumph Tiger a nepremokavá vodotesná taška Touratech Waterproof
Ducati Scrambler a nepremokavá vodotesná taška Touratech Waterproof

Touratech Waterproof nepremokavá Adventure rolka

Vydať sa na ďalekú cestu bez nepremokavej Adventure rolky Touratech Waterproof si hádam ani nevieme predstaviť. Klasické "žlté vaky" Touratech sú neoddeliteľnou súčasťou sveta adventure motocyklov. Tieto rolky si prešli svojím vývojom a za ich terajší vzhľad, dizajn a množstvo, zdanlivo neviditeľných, vylepšení môžu práve cestovatelia a ich spätná väzba.

Ducati Scrambler a nepremokavá vodotesná taška Touratech Waterproof

Adventure rolka Touratech Waterproof má naviac vo svojej vrchnej časti zosilnený lem s otvormi a okami, na ktoré si môžete v prípade potreby uchytiť ďalšiu batožinu. Súčasťou je aj rúčka a pás na prevesenie cez rameno. Adventure rolku tak viete kedykoľvek vziať so sebou, ako bežnú cestovnú tašku.Sú vyrobené z odolného pre vodu nepriepustného materiálu. Otvárajú sa z vrchu po celej šírke. To zabezpečuje dobrý prehľad nad vecami, ktoré ste do vaku zavreli. Určite poznáte situáciu kedy máte niečo uložené na dne vaku plneného len zhora a potrebujete práve tú vec. Čiže je potrebné všetko vybaliť a znova uložiť, to sa s Adventure rolkou vďaka otvoru po celej šírke stať nemôže.

Adventure rolka Touratech Waterproof je dostupná v troch veľkostiach (31 litrov, 49 litrov a 89 litrov) a siedmych farbách (Touratech žltá, Dakar piesková, KTM oranžová, Ducati červená, modrá, čierna, strieborná). Podľa vašich potrieb si tak vyberiete vhodnú veľkosť a doladíte aj farebný dizajn k vašej motorke. Súčasťou sú aj reflexné prvky na zvýšenie vašej bezpečnosti na cestách.

Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof
Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof
Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof
Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof

Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof
Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof
Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof
Nepremokavá vodotesná taška vak na motorku Touratech Waterproof

Všetky farby a veľkosti adventure roliek Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof vodotesný vak plnený zhora

Niekedy je menej viac, zvlášť keď ide o balenie vecí na motorku. Jednoduchý vodotesný vak je hodný práve tohto hesla. Je plnený zhora a ideálny pre uloženie vecí ako stan, spacák či iné predmety, ktoré pravdepodobne nebudete hľadať počas dňa, ale až pri stavaní nocľahu. Vždy však máte istotu, že vaše veci vybalíte suché.

Náš vodotesný vak plnený zhora má aj ventil na vypustenie prebytočného vzduchu, aby zabalený zaberal čo najmenej miesta. Využíva priestor na maximum. Preto je vyrobený z flexibilného materiálu, ktorý je však odolný aj voči hrubému zaobchádzaniu. Spodná časť je teda extra zosilnená a vak tak môžete bezpečne vybaľovať prakticky na akomkoľvek povrchu bez rizika poškodenia.

vodotesný vak plnený z hora Touratech Waterproof

Na zabezpečenie 100% vodotesnosti tankvakov, prídavných tašiek, vakov a akéhokoľvek iného úložného priestoru vyrobených z rôznych tkanív poslúžia menšie vaky Touratech Waterproof, ktoré sú plnené zhora. Majte istotu, že aj drobnosti ostanú suché a bezpečne uložené pred poškodením.

Touratech Waterproof vodotesný vak plnený zhora je dostupný až v desiatich rôznych veľkostiach (o objeme 3 litre, 5 litrov, 7 litrov, 10 litrov, 13 litrov, 22 litrov, 35 litrov, 59 litrov, 79 litrov, 109 litrov) a dvoch farbách (Touratech žltá a čierna).

Všetky veľkosti vakov Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof bočné tašky na motocykel

Ak nie ste zástancom hliníkových kufrov a preferujete takzvanú "mäkkú" batožinu, čiže rôzne tašky a vaky zavesené cez bok motocykla, máme pre vás riešenie. Moto bočné tašky Touratech Waterproof sú nie len praktické, ale udržia vašu batožinu na 100% v suchu.

31dontknow_0679-Edit
bočné tašky na motorku vode odolné nepremokavé Touratech Waterproof
bočné tašky na motorku vode odolné nepremokavé Touratech Waterproof
bočné tašky na motorku vode odolné nepremokavé Touratech Waterproof

Dostupné sú 2 druhy. So spevnenými stenami alebo bez spevnených stien. Obe majú pritom zosilnenú časť, ktorá sa opiera o motocykel alebo zadné padacie rámy. Bočné tašky Touratech Waterproof sú navrhnuté tak aby boli čo najuniverzálnejšie. Majú na sebe rôzne záchytné body, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť práve k vášmu motocyklu.

Brašne Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof taška do hliníkových kufrov

Hliníkové kufre sa dajú vylepšiť použitím tašky do kufra. Je dobre ak je táto taška nepremokavá, nakoľko sa občas stane, že veci pri vybaľovaní padnú na zem, alebo ak prší, a zabudnete svoj kufor otvorený, máte v ňom po čase potopu. No a koľko krát sa už stalo, že v kufri praskla nejaká nádoba s kvapalinou, nápojom či jedlom, čo malo za následok zašpinenie batožiny.

S taškami Touratech Waterproof do hliníkových kufrov tento problém hravo eliminujete. Tašky sú šité tak aby pasovali presne pre hliníkové kufre Zega Pro2, Zega Pro, Zega Mundo. Sú vodotesné, prachu, špine, kvapalinám... aj oderu odolné. Majú výpustný ventil pre prebytočný vzduch, takže využívajú maximum použiteľného priestoru.

Nepremokavú tašku do hliníkových kufrov nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof prídavné vaky na hliníkové kufre

Prídavné vaky na hliníkové kufre sú skvelou voľbou ako rozšíriť batožinový priestor na motocykli. Dajú sa zároveň pripevniť aj na Adventure rolku. Ak neviete kam s vecami, ktoré chcete mať rýchlo po ruke, ako napríklad náradie, sada na opravu defektov, rôzne drobnejšie náhradné diely ako žiarovky, v prídavných vakoch na hliníkových kufroch bude ich správne miesto. Tieto veci totiž človek potrebuje práve vtedy, keď nemá čas vybaľovať všetku ostatnú batožinu, ktorú so sebou vezie.

prídavný vodotesný vak na motorku Touratech Waterproof
prídavný vodotesný vak na motorku Touratech Waterproof
prídavný vodotesný vak na motorku Touratech Waterproof
prídavný vodotesný vak na motorku Touratech Waterproof

Prídavné vaky na hliníkové kufre sú dostupné aj s adaptérmi priamo na hliníkové kufre Zega Pro2, Zega Pro a Zega Mundo. Sú dostupné v dvoch farbách čierna a vysoko viditeľná reflexná zelená. Dostupné sú aj v dvoch rôznych objemoch 2 a 3.5 litra.

Prídavné vaky na hliníkové kufre Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof skladacia nádoba na vodu

Uľahčuje prácu pri kempovaní. Umývanie rúk, riadu, prenášanie vody či ako nádoba pre ľad na chladenie nápojov. Tak isto môže poslúžiť ako podložka pod nohy pri sprchovaní, či prezúvaní sa. Je mimoriadne skladná a dá sa zložiť do praktických plochých rozmerov, takže nezaberá skoro žiadne miesto v kufri. Vďaka silným rukovätiam sa dobre prenáša aj keď je plná. Má spevnené okraje a obdĺžniková základňa zvyšuje stabilitu.

nádoba na vodu Touratech Waterproof

Touratech Waterproof vak na vodu

Vak na transport vody využije každý, kto plánuje večer kempovať. Mať so sebou dostatok pitnej vody, či vody na umývanie je niekedy na nezaplatenie. Majte so sebou vždy dostatok pitnej vody, vody na varenie, umývanie či osprchovanie. Vaky na transport vody Touratech Waterproof sú skvelou alternatívou k rôznym fľašiam. Ich výhodou je, že po vypustení vody, nezaberajú prakticky žiadne miesto. Vak na vodu môžete mať stále so sebou na dne kufra a využiť ho v prípade potreby.

vak na vodu transportný outdoor sprcha Touratech Waterproof

Vak na vodu sa hodí aj na amatérske rally preteky, kedy ho pohodlne využijete ako prenosnú sprchu. Vak je čierny, takže vodu v ňom si viete pekne ohriať tým, že vak necháte na slnku. V kombinácii so skladacou nádobou na vodu si pohodlne vytvoríte outdoor sprchu.

Vaky na vodu sú dostupné v dvoch veľkostiach 10 litrov a 4 litre.

Skladacie nádoby a vaky na vodu Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof ruksak

Odolný ale hlavne 100% vodotesný ruksak. Je vyrobený z extrémne odolných materiálov. Uzatvára sa špeciálnym pevným zipsom, ktorý neprepustí vodu.

Ruksak D-Fender sa vyrába v dvoch veľkostiach 29 litrov a 38 litrov. Je určený hlavne pre off-road jazdcov, ktorý potrebujú udržať svoje veci v suchu. Zipsmá umiestnený v časti opierajúcej sa o chrbát, takže ak z neho potrebujete niečo vybrať, vyberáte to z nezašpinenej časti ruksaku. Veci si tak zbytočne nezašpiníte. V chrbtovej časti má naviac ergonomické penové podložky, aby sa zlepšila cirkulácia vzduchu okolo chrbta a jazdec sa tak zbytočne nezapotil. Ruksak D-Fender má na sebe aj 6 D krúžkov, vďaka ktorým ho viete bezpečne pripevniť na motocykel a využiť ho ako vodotesný vak.

vodotesný ruksak COR 13 Touratech Waterproof

Ruksak COR 13 má objem 13 litrov. Má dve hlavné časti. Jedna slúži na prenos batožiny tá druhá pre umiestnenie camel bagu (vaku na vodu). Na vonkajšej časti je sieťka a vo vnútri nájdete množstvo menších členených prepážok pre uloženie drobností. Na chrbtovej časti mátaktiež penové podložky a jeho popruhy sa dajú ľahko upraviť aby vám ruksak nelietal na chrbte.

Ruksaky Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof nepremokavé cestovné tašky

Mimoriadne praktická veľká cestovná taška s kolieskami osloví každého cestovateľa, ktorý chce využívať výhody kvality Touratech aj mimo motocyklového sveta. Vodotesná cestovná taška Touratech Waterproof je navrhnutá tak aby vydržala omnoho viac než bežné cestovné tašky. Ponúka vysokú mieru komfortu pri preprave batožiny. Zbalíte do nej doslova všetko. Objem 110 litrov pohodlne poberie aj celú motorkársku výstroj, ktorá bude v bezpečí a bez rizika, že mala niekde navhlhnúť alebo nebodaj zmoknúť.

praktická cestovná taška vodotesná odolná s kolieskami Touratech Waterproof
praktická cestovná taška vodotesná odolná s kolieskami Touratech Waterproof
praktická cestovná taška vodotesná odolná s kolieskami Touratech Waterproof
praktická cestovná taška vodotesná odolná s kolieskami Touratech Waterproof

Má tuhú nosnú časť a jej spodok je vystužený kovovým plátom. Taška sama o sebe je mimoriadne ľahká a ťahá sa na 90 mm kolieskach. Má výsuvnú rukoväť, takže behanie po letisku s ňou hravo zvládnete.

O čosi jednoduchšia je expedičná taška Big-Zip Touratech Waterproof o objeme 140 litrov, ktorú je možné prenášať ako obrovský ruksak.

Nepremokavé odolné cestovné tašky Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Touratech Waterproof vodotesné vrecko na dokumenty

Priehľadné, 100% vodotesné vrecko pre uskladnenie pasov, dokladov, dokumentov, mobilu, peňaženky a iných dôležitých predmetov na vašich cestách. Vodotesné priehľadne vrecko je vyrobené z odolného materiálu, ktorý je UV stabilný. Vydrží aj extrémne teploty a tak je možné ho využívať stále dookola. K dispozícii sú tri veľkosti A4, A5 a A6.

Vode odolné vodotesné vrecko na dokumenty Touratech Waterproof

Nepremokavé vrecko na dokumenty a drobnosti Touratech Waterproof nájdete v E-Shope

Kompletný sortiment doplnkov Touratech nájdete v E-Shope

Pridané: 01.03.2016 Autor: TouratechSK Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 3424 | Včera: 317170