Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

motozem-03-2021

Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

Nová mapa Európy pre zariadenia Garmin

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 01.03.2008 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 25293 [Bleskovky - Novinky]

Na slovenský trh sa práve dostala nová verziu mapových podkladov Európy - City Navigator Europe 2008.

Táto nová verzia je spätne kompatibilná so všetkými zariadeniami, ktoré máju akúkoľvek verziu máp European City Select a European City Navigator. Nové mapové podklady sú dostupné v štyroch variantoch a cenách, ktoré sú rôzne pre jednotlivé typy zariadení. Podrobnosti o jednotlivých variantoch nájdete na stránkach www.garmin.sk. Na tejto stránke sa takisto nachádza aj „tabuľka kompatibility“, v ktorej sú uvedené typy navigačných zariadení značky Garmin a mapový podklad, ktorý je pre ten ktorý typ zariadenia optimálny.

Podrobná cestná mapa Európy CN Europe 2008 poskytuje detailné pokrytie 33 krajín európskeho kontinentu: Andorra, Belgicko, Bulharsko, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Chorvátsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Litva, Lotyšsko, Luxembursko, Maďarsko, Monako, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, Rakúsko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Veľká Británia, Vatikán.
Ďalších sedem krajín je zmapovaných s pokrytím hlavných ciest. Sú to: Albánsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Čierna Hora, Moldavsko, Srbsko a Ukrajina.

 Pokrytie City Navigator Europe 2008
Pokrytie City Navigator Europe 2008

Sumárne, najnovšia mapa od producentov máp firmy NAVTEQ obsahuje takmer 8 miliónov kilometrov cestnej siete a približne 1,5 milióna bodov záujmu. (POI – Point of Interest, reštaurácie, hotely, čerpacie stanice, parkoviská, banky, bankomaty, obchody, nemocnice...)

Dobrou správou je, že ak si si svoje zariadenie kúpil len nedávno teda po 1.12.2007 máš nárok na upgrade zdarma. Pre ostatných zákazníkov je upgrade v predajnej sieti Garmin dostupný za 2.799 Sk s DPH, prípadne aktiváciou cez inetrnet za 75 USD + DPH

Pridané: 01.03.2008 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (13)  [Verzia pre tlač] Tlač

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2021 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 232948 | Včera: 188647