Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

RSA sport

Hodnotenie: (9 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (109)  [Verzia pre tlač] Tlač

Aké bude 5. stretnutie MotoRide-ákov?

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 31.07.2006 Autor: Tomáš Hajduch - Awia
Čitatelia: 9888 [Novinky - Pozvánka]

Jubilejné piate stretnutie priaznivcov tejto stránky sa uskutoční počas druhého augustového víkendu v jednom z najkrajších kútov Slovenska – v Pieninách.

Začneme sa schádzať v piatok 11. 8. poobede v kempe Pltník. Ten nájdeš na úplnom začiatku Červeného Kláštora v smere od Spišskej Starej Vsi medzi cestou a Dunajcom. Pri kempe je veľký gril s posedením pod strechou, kde si môžeme ugrilovať vlastný proviant, alebo sa nám o to postará hotelový personál. Kto bude mať chuť a čas, môže splaviť Dunajec na plti.

 Na tomto mieste budeme stanovať
Na tomto mieste budeme stanovať

Sobota 12. 8.

Tento deň bude tradične venovaný mototuristike. Do úvahy prichádza viacero možností a bude záležať len na tebe, ktorú trasu si vyberieš:

Navrhli sme ešte viac alternatív výletov, keďže poloha je naozaj atraktívna. Viacero návrhov trás bude k dispozícii aj s itinerárom priamo na stretnutí.

Upozornenie: Ak uvažujete nad výletom cez Poľsko (Okolo Tatier alebo Osvienčim) nezabudnite na zelenú kartu, prípadne PAS (aj keď by mal stačiť občiansky) !!!

 Miesto na grilovanie
Miesto na grilovanie

Ubytovanie

Ubytovanie je možné iba v stanoch, priľahlý penzión je totiž plne obsadený. Poplatok za jednu osobu na jednu noc je 60 Sk, za stan 50 Sk a za motorku 60 Sk, plus daň z pobytu 10 Sk. To činí 360 Sk pre jednu osobu na celý víkend, resp. 480 Sk pre dvoch.

Toto miesto sme vybrali aj kvôli naozaj ústretovému majiteľovi a personálu. Pre naše potreby bude rezervovaný pás na stanovanie priamo pri ohnisku popri brehu Dunajca, v blízkosti koliby. V kolibe si môžeme ugrilovať vlastné jedlo alebo sa nechať pohostiť dobrotami, ktoré pre nás pripravia. V prípade záujmu nám na objednávku pripravia guláš.

Splav Dunajca na tradičných drevených pltiach

Pri nás potečie Dunajec, ktorý je možné splaviť na pltiach so zľavou pre nás za 200 Sk. Nastúpiť na plť sa dá priamo v kempe. Plavba z Červeného Kláštora kaňonom Pienin po ústie Lesnického potoka prekonáva výškový rozdiel 40 metrov a trvá necelé dve hodiny. Preto je potrebné si ju naplánovať vo vhodný čas. Na splav by sme sa mohli vybrať spoločne v sobotu po výjazde (podľa toho kedy sa vrátime do kempu) alebo v nedeľu. Treba ale rátať s celkovým zdržaním cca 3 hodiny (1:45 splav cca 1 hodinka na návrat). Návrat vieme zabezpečiť autobusom cca 600 Sk za jazdu, rozráta sa na počet ľudí. Ak zaplníme 3 plte po 12 ľudí za autobus zaplatíme menej ako 20 Sk.

Viac informácií nájdeš na www.hotelpltnik.sk a www.1-pltnicka.sk.

 Splav Dunajca na plti je rozhodne zaujímavá forma trávenia voľného času
Splav Dunajca na plti je rozhodne zaujímavá forma trávenia voľného času


Pre nováčikov a zábudlivcov ešte odkazy k predošlým ročníkom:

Upozornenie

Vzhľadom na mototuristické zameranie tejto akcie chceme upozorniť, že tu nenájdeš žiadne zrazové súťaže, striptíz ani podobné veci. Prosíme všetkých účastníkov, aby sa registrovali pomocou prihlasovacieho formulára, aby sme mali predbežný odhad o počte zúčastnených. Za pochopenie ďakujeme.

Prihlasovací formulár:

Pre organizáciu akcie je potrebné vedieť počet účastníkov. Preto ak máte záujem sa tejto akcie zúčastniť, dajte nám o tom vedieť:

Zoznam prihlásených

Vyber trasu, ktorá Ťa najviac zaujala.
Áno, mám záujem o splav Dunajca (toto nie je záväzná objednávka, len informácia pre organizátora)
Áno, mám záujem o guláš v sobotu po výjazde (toto nie je záväzná objednávka, len informácia pre organizátora)

Tešíme sa na tvoju účasť!

Pridané: 31.07.2006 Autor: Tomáš Hajduch - Awia pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (9 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (109)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Suzuki V-strom 1050 2020

UM motorcycles

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2020 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 262288 | Včera: 239509