Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Pridaj aj ty cestopis!

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Dizajnový úlet - Harley-Davidson predstavil inovované Street Glide a Road Glide v najvyššej verzii CVO

 Zdieľať

Pridané: 27.04.2023 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 3933 [Novinky - Predstavujeme]

Harley-Davidson oznamuje príchod dvoch nových modelov CVO pre rok 2023 s exkluzívnym a výrazne prepracovaným dizajnom, pokročilou technológiou a dynamickým výkonom. Treba dodať, že dizajn bol prepracovaný naozaj dosť, na pomery americkej značky až nezvyčajne. Napríklad oba modely sú na vypletaných kolesách!

Dizajnový úlet - Harley-Davidson predstavil inovované Street Glide a Road Glide v najvyššej verzii CVO
Dizajnový úlet - Harley-Davidson predstavil inovované Street Glide a Road Glide v najvyššej verzii CVO

S uvedením nových modelov CVO Street Glide a CVO Road Glide sme úplne odznova spracovali dva z najikonickejších motocyklov Harley-Davidson a nanovo tak definovali hranice CVO,“ uviedol Jochen Zeitz, predseda predstavenstva, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Harley-Davidson. „Tým, že sme tieto dva modely prerobili od základu, zahajujeme novú éru inovácií, dizajnu, techniky a technológií a zároveň rozširujeme definíciu Harley-Davidson CVO a posúvame tak zážitok z motocyklov Grand American Touring na novú úroveň. Nové modely CVO Street Glide a CVO Road Glide búrajú zažité predstavy a nastavujú novú latku pre vrcholné zážitky z jazdy v štýle Harley-Davidson.

Tieto úplne nové modely a dizajny so zreteľným štýlom Harley-Davidson, sa vyznačujú jasnou a dynamickou líniou od predných blatníkov až po sedadlové brašne,“ komentoval dizajn nových motocyklov Brad Richards, viceprezident pre dizajn a kreatívny riaditeľ spoločnosti Harley-Davidson. „Dizajn týchto modelov CVO™ Street Glide® a CVO™ Road Glide® prináša výraznejší vizuálny posun než ktorákoľvek predchádzajúca generácia a je revolučným poňatím historického umenia evolúcie. Rovnako ako všetky motocykle Harley-Davidson® majú aj tieto nové modely za úlohu navodzovať pocit nadčasovej túžby.

Harley-Davidson CVO™ Street Glide® 2023

Harley-Davidson Street Glide CVO (2023)
Harley-Davidson Street Glide CVO (2023)

Nová kapotáž Batwing modelu 2023 CVO™ Street Glide® má moderný a aerodynamickejší tvar s viac vyklenutým predným štítom. Výrezy pod svetlometom sú teraz výraznejšie a smerovky sú integrované do kapotáže. Ikonický tvar „T“ kapotáže Batwing ostal zachovaný, silueta a grafické obrysy sú ale modernizované a majú novú povrchovú úpravu. Nová kapotáž ladí po dizajnovej stránke s palivovou nádržou, bočnými krytmi a sedadlovými brašňami. Svetlomet v tvare „omega“ dáva jasne najavo, že ide o nástupcu predchádzajúceho modelu. Smerovky sú integrované do prvkov ľavého a pravého svetla.

Harley-Davidson CVO™ Road Glide® 2023

Harley-Davidson Road Glide CVO (2023)
Harley-Davidson Road Glide CVO (2023)

Úplne nová kapotáž modelu CVO™ Road Glide® predstavuje agresívnu aktualizáciu „žraločieho“ dizajnu modelu MY22 a je integrovaná s palivovou nádržou, bočnými krytmi a sedadlovými brašňami. Jediný LED svetlomet má široký, horizontálny tvar, napriek tomu pôsobí dojmom dvoch svetiel, čo pripomína kľúčový prvok všetkých predchádzajúcich kapotáží modelu Road Glide®. Smerovky sú integrované do vnútorných častí svetla.

Oba modely obsahujú:

Podrobné informácie budú oznámené 7. júna 2023 pri oficiálnej premiére nových modelov CVO Street Glide® a CVO Road Glide® pre rok 2023. Ďalšie informácie nájdete na webe www.h-d.com/ourfutureisreal.

Pripomenieme, že verzie CVO (Custom Vehicle Operations) predstavujú vždy najprestížnejšiu podobu modelu. Ide o ambicióznu kolekciu motocyklov v limitovaných sériách, ktoré sa vyznačujú dokonalým štýlom, dizajnom, remeselným spracovaním a dôrazom na detail, ale aj špičkovým výkonom. V priebehu desaťročí konštruktéri a dizajnéri Harley-Davidson tieto motocykle vyvíjali, zavádzali ďalšie a ďalšie vylepšenia pre ešte lepší zážitok z jazdy a zároveň starostlivo rešpektovali ich dedičstvo a obľubu u fanúšikov po celom svete.

Pridané: 27.04.2023 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Harley-Davidson

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 343353 | Včera: 171270