Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Motoshop Žubor požičovňa

Hodnotenie: (11 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (14)  [Verzia pre tlač] Tlač

MOTOHOUSE 05/2008

 Zdieľať

Pridané: 05.05.2008 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 4006 [Novinky - Čo nového v tlači]

Poďte sa opäť po mesiaci pobaviť mohutným náporom potešenia z tých najúžasnejších motoriek. Slovenský Motohouse je tu pre vás a my sme radi, že nás máte tiež radi :o)))

Nových čitateľov znova uvítame, starých Motohouse fanúšikov navyše potešíme správou, že sa na Slovensku dá objednať náš časopis aj v českej verzii (pozri kontakty). A teraz už rýchlo k tomu aktuálnemu vydaniu…

KTM RC8

Stále mám v živej pamäti prezentačné video RC8, ktoré továreň šupla na YouTube. Hustá trať, hustá hmla a do toho týpek na ešte hustejšom hranatom bajku. Sadne na to, zapáli gumu a s hrdo zdvihnutým predkom si dáva jednu rovinku za druhou. No, ale čo to tu kecám! O reklame vám hovoriť nechcem. Chcem hovoriť o motorke. O krásnej motorke. O RC8. O neuveriteľne štipľavom dvojvalci, ktorý sme mali možnosť ochutnať.

LITRE 2008

Litrový superšport je paráda. Koľkí z nás stoja pred týmito motorkami ako pred absolútnou svätosťou, čítajú donekonečna tie šialené technické údaje a nenápadne očami obzerajú každú z nich... Koľko už bolo bezsenných nocí a koľkokrát už boli láskané sexi zaoblené (sotva niečo zahaľujúce) krivky...

Kronreif – Trunkenpolz – Mattighofen

KTM – tieto tri písmená nevyjadrujú nič iné než mená dvoch motocyklových nadšencov a meno mesta, kde sa títo dvaja priekopníci rozhodli kopnúť krompáčom do hliny a postaviť fabriku.

YAMAHA WR250X

Malé štvortaktné WRrrrrrrrr… Musíme uznať, že nás Yamaha milo prekvapila, keď zainvestovala do vývoja nového motora a rámu pre enduro a supermoto s objemom 250 cm3. Pýtate sa prečo? Toto nie je kategória, na ktorú by ostatní výrobcovia kládli dôraz, a niečo také na trhu jednoducho chýba.

HONDA XL700V Transalp

Som jazdec takmer imúnny voči machrovine. A to je pre Transalp jedna z najdôležitejších vlastností. Som zvyknutý si na motorku ticho sadnúť, škrtnúť pod motorom štartérom, pozrieť sa pred seba a vyraziť. Je mi jedno kam, je mi jedno na ako dlho a vôbec… je mi úplne jedno, či som pri tom bohvieaký rýchly.

Blatu zdar

Chceme vám rozprávať príbeh o dvoch chlapcoch. Obaja majú radi motokros, ale ani jeden z nich to naozaj nevie. Teraz sa ale rozhodli, že do toho vletia rovno po hlave. Aká pre nich bude tá najlepšia motorka? Vybrali sme dva štvortakty. Dva ostré štvortakty...

Porovnávací test

Poriadne mašiny – naked muscles

Skútriáda

Chceme propagovať skútre, nehanbíme sa za to. Pýtate sa na dôvod? Prezradíme vám ho. Rozhodne ide o tú šialenú dopravu vo veľkých mestách. Ako redakcia dosť cestujeme, a to aj po tých najväčších európskych mraveniskách.

Vyhrávať sa bude

MOTOHOUSE 05/2008 - Rossi

Valentino Rossi. Bol a stále ešte je najväčšou motocyklovou hviezdou sveta. Jeho epochálna kariéra však bola pribrzdená v posledných pár rokoch radom kontroverzných rozhodnutí. Bude ešte niekedy Valentino tým neohrozeným a neporaziteľným pretekárom?

GIRLHOUSE

MOTOHOUSE 05/2008 - Girlhouse

Tentokrát na dve strany. To je sila. Gerry sa rozšupla a spravila dievčatám radosť jedným dosť výživným rozhovorom. Pridáme k tomu listáreň. Somov pohovor s modelkou Michel... a to už je vlastne skoro koniec... ďakujeme za pozornosť a tešíme sa zase nabudúce :)))


PREDPLATNÉ

Motohouse za 69 Sk ročné predplatné 550 Sk

Ročné predplatné slovenskej verzie Motohouse je len 550 Sk, ušetríš 140 Sk a zaradíš sa do rodiny jedného z najpopulárnejších motočasákov posledných rokov.

Predplatné zaisťuje: Mediaprint-Kappa Pressegrosso, a. s.
Oddelenie inej formy predaja
Vajnorská 137
830 00 Bratislava
tel: 02/44 44 27 73
e-mail: predplatné@abompkapa.sk

Pre záujemcov o českú mutáciu tohto časopisu…
Je možné ju objednať na adrese:
SEND Predplatné P.O.Box 141, 140 21 Praha 4
tel: +420 225 985 225
e-mail: send@send.cz, www.send.cz

WWW.MOTOHOUSE.CZ

Pridané: 05.05.2008 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (11 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (14)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2023 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 180569 | Včera: 181394