Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

ZBAĽ SI KUFRE - K tvojej novej Moto Guzzi teraz získaš poukaz v hodnote 1000 €

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Slovakia Racing Akadémia so Smržom a Černým aj pre profesionálnych pretekárov

 Zdieľať

Pridané: 20.02.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 3407 [Šport - Cestné Motocykle]

Agentúra Slovakia Racing aj v roku 2015 pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravuje motocyklovú akadémiu so špičkovými pretekármi.

S Jakubom Smržom a Jaroslavom Černým

Dvojica skvelých motocyklových pretekárov, ktorí toho dosiahli veľa aj za hranicami našich krajín. Už vlani boli inštruktormi Slovakia Racing Akadémie, ktorú pre motorkárov v rámci podujatí Fun Cup pripravila agentúra Slovakia Racing s mottom „Zrýchliť, ale zrýchliť bezpečne“.

Dobrou správou je, že akadémia tu pre motorkárov bude s rovnakými inštruktormi aj v roku 2015, pričom na záujemcov čaká niekoľko dôležitých noviniek. Smrž a Černý sú zároveň zárukou toho, že akadémia pomôže zrýchliť aj profesionálnym pretekárom napríklad zo seriálov Alpe Adria a IMRC! Práve pre nich je tu navyše príležitosť využiť podujatie Fun Cup spolu s akadémiou ešte pred majstrovskými podujatiami na okruhoch Pannonia-ring, Hungaroring a Slovakia Ring!

Slovakia Racing Akadémia so Smržom a Černým aj pre profesionálnych pretekárov

Dôležitá je kvalita, nie kvantita

Cieľom Slovakia Racing Akadémie nie je nabrať čo najviac pretekárov, ale skutočným záujemcom sa venovať s maximálnym úsilím o ich zlepšenie sa tak, aby mohli mať zo svojej jazdy radosť, pocit vyššieho bezpečia a zároveň jazdiť rýchlejšie. Preto bude počet účastníkov akadémie obmedzený!

Dve skupiny: začiatočníci a pokročilí

Prvou dôležitou zmenou je rozdelenie záujemcov na začiatočníkov a pokročilých, čo dáva oveľa lepšiu možnosť pracovať s jednotlivcami podľa ich konkrétnych potrieb.
na začiatočníkov čaká oboznámenie sa so základmi jazdy na okruhu, správnym sedením na motocykli, ideálnou stopou, plynulými prejazdmi zákrutami...
pokročilí, kde radi privítame práve aj profesionálnych jazdcov napr. z Alpe Adrie či IMRC, sa dozvedia viac o teórii správneho jazdenia, bude monitorovaný ich spôsobu jazdy, odstraňovanie chybných návykov, zmena myslenia pri jazde, čoho cieľom je zrýchlenie jazdca...

Slovakia Racing Akadémia so Smržom a Černým aj pre profesionálnych pretekárov

Možnosť dlhodobej výučby

Pre tých, ktorí chcú v akadémii dosiahnuť čo najväčší rast s cieľom presadiť sa čo najvyššie v medzinárodných pretekárskych seriáloch, či pripraviť sa na dráhu profi pretekára, odporúčame zúčastniť sa čo najväčšieho počtu dní akadémie, v najlepšom prípade celej sezóny. V takomto prípade pre týchto záujemcov spolu s našimi inštruktormi pripravíme individuálny komplexný program za špeciálnu cenu, ktorá bude samozrejme ešte výhodnejšia.

Slovakia Racing Akadémia so Smržom a Černým aj pre profesionálnych pretekárov

Typy motocyklov

Účasť v akadémii je určená pre všetkých, ktorí sa chcú zdokonaliť v jazde na motocykli, či už sú majiteľmi superšporta, cesťáka, naked bika, alebo cestného endura.

Bonusy

Na jazdcov v akadémii samozrejme čakajú rovnaké bonusy ako na podujatiach Fun Cup, pričom sa môžu tešiť aj na viac fotografií či videozáznamov z akadémie, ale aj ďalší sprievodný program.

Cena akadémie

Pri absolvovaní jedného dňa akadémie je cena 120,-€ na deň, pokiaľ sa rozhodnete využiť oba dni, tak cena za oba je 200,-€.

Termíny

Termínový kalendár akadémie je zhodný s kalendárom podujatí Fun Cup:

17. 4. Pannoniaring (HU) – 1 deň
4.-5. 5. Slovakia Ring (SK) – 2 dni
8.-9. 6. Hungaroring (HU) – 2 dni
9.-10. 7. Slovakia Ring (SK) – 2 dni
3.-4. 8. Slovakia Ring (SK) – 2 dni
11.-12. 8. Pannoniaring (HU) – 2 dni
7.-8. 9. Slovakia Ring (SK) – 2 dni

Ako sa prihlásiť

Je to jednoduché. Priamo pri registrácii na jednotlivé podujatia Fun Cup v online formulári označíte políčko o účasti v akadémii. Registrovať sa na jednotlivé termíny môžete na tomto odkaze http://www.slovakiaracing.sk/sk/fun-cup/.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte či už na adrese info@slovakiaracing.sk, alebo priamo na telefónnom čísle +421 918 736 557.

Slovakia Racing Akadémia so Smržom a Černým aj pre profesionálnych pretekárov

Pridané: 20.02.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2022 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 117544 | Včera: 183891