Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Pridaj aj ty cestopis!

Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (4)  [Verzia pre tlač] Tlač

Čitateľská anketa Bike roka 2015 a Motoshop roka 2014

 Zdieľať

Pridané: 02.02.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 13936 [Novinky - Bike roka]

Sedem je vraj šťastné číslo a tohto roku Vám už po siedmy krát dáme možnosť aby ste VY rozhodli o tituloch Bike roka 2015, Motoshop či Cestopis roka. No a okrem toho môžete vyhrať niektorú zo zaujímavých cien v celkovej hodnote už viac ako 2200 EUR!

Seriál článkov - Bike roka 2015:

| Seriál článkov: Bike roka 2015 |

Aktuálne:

19.03.2015 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 6189 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety Cestopis roka 2014

Víťazov ankety Cestopis roka 2014 sme vyhlásili na výstave Motocykel 2015 v Bratislave. Kto nemal možnosť osobne vidieť odovzdávanie trofejí víťazom a koho zaujíma ktoré cestopisy získali v ankete najviac hlasov, nech číta ďalej.

 

19.03.2015 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 7933 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety Motoshop roka 2014 + žrebovanie výhercov

Okrem výsledkov v článku nájdete aj vyžrebovaných 8-mich šťastlivcov, ktorý si rozdelia vecné ceny od partnerov súťaže.

 

12.03.2015 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 8258 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety Bike roka 2015

My sme nominovali, ale hlasovali a rozhodli ste len vy. Tu sa môžete dozvedieť, výsledky čitateľskej ankety, ktorá prebiehala na webe Motoride.sk počas mesiaca február 2015.
DOPLNENÉ video z odovzdávania cien.

 

09.03.2015 - Tomáš Hajduch - Awia Čitatelia: 6250 [Novinky - Bike roka]

-

Výsledky ankety Foto, Video a Test roka 2014

Už siedmy rok sme vás - čitateľov - vyzvali, aby ste ohodnotili našu redakčnú prácu. Ktoré fotografie, testy a videá z produkcie redaktorského tímu motoride.sk sa vám najviac páčili a ktorým ste pridelili najviac hlasov, si môžete pozrieť v tomto súhrne.

 

Za čo môžeš hlasovať

Od 02.02.2015 do 28.02.2015 budú môcť všetci registrovaní členovia Motoride klubu zahlasovať v každej z uvedených ankiet.

V ankete Bike roka 2015 vyberáte vy motorkári, ľudia, ktorí k tomu majú najviac čo povedať, motorku ktorá je podľa vás najlepšou motonovinkou pre rok 2015. Anketa Bike roka je jedinou naozaj verejnou čitateľskou anketou svojho druhu na slovensku. Kto iný by mal rozhodnúť ak nie vy, pre ktorých sa všetky tie dvojkolesové krásky vyrábajú?

Aj tohto roku sme sa riadne zapotili kým sme novinky 2015 nanominovali a umiestnili do niektorých z našich kategórií. "Úroda" bola naozaj štedrá medzi turistami a tak sme niektoré z nich dali medzi všestranné. Chrumkavé novinky sú aj v kategórii jogurtov a dá sa tam tušiť krutý boj!

V ankete Motoshop roka 2014 vyberáte firmu (obchod či servis), ktorá bola pre vás tou najlepšou. Máte možnosť udeliť hlas až 4. firmám bez ohľadu nato v ktorom kraji sa nachádzajú. Ak vám v tejto kategórii chýba váš obľúbený obchod alebo servis z našej domoviny, kde míňate skoro všetky zarobené peniaze, nemajte strach, pretože ho môžete sami dodatočne nominovať a následne mu udeliť svoj hlas.

Cestopis roka - trofej

V ankete Cestopis roka 2014 vyberáte cestopis, ktorý vás najviac zaujal. Nominované budú výtvory všetkých členov Motoride klubu, ktorí sa v minulom roku rozhodli podeliť s ostatnými o ich zážitky z kľukatých ciest z celého sveta a nenosiť ich len vo svojej hlave. Niektoré z nich sú skutočne špičkové a je hriech si ich neprečítať.

V rámci ankety Test, Foto a Video roka hodnotíte našu prácu za uplynulý rok. Vždy sa snažíme dať do každej jednej veci maximum, aj keď nie každý raz sa vám to samozrejme páči, respektíve s nami nesúhlasíte. O spisovateľskú časť sa v tomto roku starali hlavne Tomáš Hajduch - Awia, Milan Mikulík - Mikulec, Feri Zubal - zeON či Martin Kňaze - matox a datadive. Našu sezónu zdokumentovali spoza fotoaparátov najmä Filip Kalka - Masochista, Cacao a Tomáš Hajduch - Awia. Nielen ich diela sa však uchádzajú v kategórii Foto roka 2014 a váš hlas.

Kto môže hlasovať:

Hlasovať môžu iba členovia Motoride klubu zaregistrovaní pred začiatkom súťaže, pričom v každej kategórii je možné udeliť hlas len jednej motorke, rovnako cestopisu, fotke, testu alebo videu, avšak až štyri hlasy v ankete Motoshop roka.

Kompletné pravidlá účasti v ankete nájdete tu

Tak a teraz je to len na vašom ukazováku pravej ruky, aby ste ním odklikli tie správne políčka a vybrali, čo je podľa vás v každej ankete a kategórii najlepšie. Sami sme zvedaví, ako to všetko dopadne.

Hlasovať začni tu:

Hlasovať môžeš v každej z ankiet. V Bike Roka hlasuješ v 8 kategóriách a v Motoshop roka môžeš udeliť hlasy štyrom firmám. Celkovo tak môžeš odovzdať až 16 hlasov.

Čitateľskú anketu Motoride.sk podporili

Tohtoročnú anketu podporilo množstvo slovenských motofiriem. Môžete vyhrať niektorú zo zaujímavých cien v celkovej hodnote už viac ako 2200 EUR!

Motosvet.sk venuje 4x Darčekovú poukážku v hodnote 100 EUR:

Motosvet.sk venuje 4x Darčekovú poukážku v hodnote 100 EUR
Motosvet.sk venuje 4x Darčekovú poukážku v hodnote 100 EUR

Najlepší a najjednoduchší spôsob ako obdariť svojich známych bez obáv z toho, že sa im Váš darček nebude páčiť. Darčekovú poukážku je možné uplatniť v našej predajni, ale aj prostredníctvom e-shopu na všetky druhy tovarov.

web: www.motosvet.sk


Motoshop Topoľčany venuje Prilbu MT Synchrony duality v hodnote 99 EUR:

Motoshop Topoľčany venuje Prilbu MT Synchrony duality v hodnote 99 EUR
Motoshop Topoľčany venuje Prilbu MT Synchrony duality v hodnote 99 EUR

Prilba MT Synchrony duality je moderná krosová prilba: - účinný ventilačný systém, - vyrobené z polykarbonátových materiálov - vyberateľná a umývateľná vnútorná vložka - nastaviteľný štít - dizajn kompatibilný s chráničmi krčnej chrbtice - čierno-sivá farba - hmotnosť: 1350g

web: www.motoshopty.sk


KTM CEE venuje kvalitné produkty z oficiálnej kolekcie KTM Powerwear v celkovej hodnote 230 EUR:

KTM CEE venuje kvalitné produkty z oficiálnej kolekcie KTM Powerwear v celkovej hodnote 230 EUR

KTM Powerwear je oficiálna kolekcia oblečenia značky KTM, no okrem oblečenia obsahuje aj zaujímavé a vtipné produkty ale aj praktické doplnky či už na jazdenie na ceste alebo v teréne. KTM CEE je oficiálny importér značky pre viacero krajín vrátane Slovenska. Štyrom víťazom KTM CEE venuke tričko KTM Kini, gumáky DIRT-O-METER, enduro ľadvinku Belt Bag Comp a ruksak s rezervoárom na vodu Dakar motopack.

web: www.ktm.com

KTM CEE venuje kvalitné produkty z oficiálnej kolekcie KTM Powerwear v celkovej hodnote 230 EUR
KTM CEE venuje kvalitné produkty z oficiálnej kolekcie KTM Powerwear v celkovej hodnote 230 EUR
KTM CEE venuje kvalitné produkty z oficiálnej kolekcie KTM Powerwear v celkovej hodnote 230 EUR
KTM CEE venuje kvalitné produkty z oficiálnej kolekcie KTM Powerwear v celkovej hodnote 230 EUR


Service 13 venuje 4x Darčekovú poukážku v hodnote 25 EUR:

Service 13 venuje 4x Darčekovú poukážku v hodnote 25 EUR
Service 13 venuje 4x Darčekovú poukážku v hodnote 25 EUR

Len nedávno sa v Bratislave rozbehol nový motoservis, ktorý má "na svedomí" najmä ostrieľaný mechanik a známy zabávač Joker. Pozri viac: Nový motoservis v Bratislave - Service13. Tento servis venuje štyrom výhercom poukážku v hodnote 25 EUR.

web: www.service13.sk


NIKA INTIMA - www.termobielizen.sk:

Firma NIKA INTIMA venuje výhercovi Bambusové tričko pánske Nature Line
Firma NIKA INTIMA venuje výhercovi Bambusové tričko pánske Nature Line

Firma NIKA INTIMA bola založená roku 1991 a od začiatku vyrábala spodné oblečenie z prírodných materiálov a funkčnú termobielizeň kombináciou prírodných a syntetických vlákien. Cieľom firmy je produkovať kvalitné, cenovo pristupné a zdravotne nezávadné oblečenie s označením Made in Slovakia.

Firma venuje výhercovi Bambusové tričko pánske Nature Line.

web: www.termobielizen.sk/


Firma NanoProm venuje Nano produkty pre vašu motorku ale aj kvalitné termo pre jazdca:

Firma NanoProm venuje Nano produkty pre vašu motorku ale aj pre jazdca
Firma NanoProm venuje Nano produkty pre vašu motorku ale aj kvalitné termo pre jazdca

Anatomicky tvarované antibakteriálne ponožky An-Atomic so striebrom sú určené pre záťažové športy, cestovanie alebo prácu vo vonkajšom prostredí, najmä v chladnom počasí. Majú kvalitné schopnosti absorpcie vlhkosti, priedušnosti, pružnosti a príjemného pocitu na nohách.

Antibakteriálne ponožky An-Atomic
SET - NANO ochrana laku automoto 100ml + Abraz. čistič 100ml
Nano ochrana proti zahmlievaniu okuliarov s antistatickým účinkom
Pánske boxerky (mikropolyester+elastan)

web: www.nanoprom.sk


Superdrive.sk venuje MOTO tréning Basic v hodnote 99 EUR:

Superdrive.sk venuje MOTO tréning Basic v hodnote 99 EUR
Superdrive.sk venuje MOTO tréning Basic v hodnote 99 EUR

Tento tréning je určený pre majiteľov motocyklov, ktorí absolvovali autoškolu. Motocykel ich vezie, ale majú v rezervy v jeho ovládaní. Nevedia či správne sedia, kedy sa majú posúvať na sedadle dozadu, alebo ako odviezť spolujazdca. Zároveň sa naučia ako udržať správnu stopu pri jazde vo vysokých rýchlostiach, kedy bezpečne predbiehať, alebo ako zodvihnúť po páde motocykel. Po jeho absolvovaní bude každý jeho účastník schopný prejsť pripravené prekážky, ale hlavne bude na motocykli správne sedieť a bude ho úplne inak cítiť. Navyše sa každý naučí predchádzať jazdeckým chybám, ktoré získal pri samotréningu.

web: superdrive.sk/motoskola


MOPED-Slovakia venuje prilbu CRI F SNAKE CARBON KEVLAR v hodnote 83 EUR:

MOPED-Slovakia venuje prilbu CRI F SNAKE CARBON KEVLAR v hodnote 83 EUR
MOPED-Slovakia venuje prilbu CRI F SNAKE CARBON KEVLAR v hodnote 83 EUR

Firma Moped-Slovakia venuje výhercovi prilbu CRI F SNAKE CARBON KEVLAR. Hmotnosť: 1250 g

Bi-Kompozitný Karbon/Kevlar EL Extra Ľahký
viaczložkový tlmič nárazov - H-CSA CMS systém tlmenia nárazov
špeciálne zloženie polystyrénu – SFP, vo vnútri s dvojitou hustotou - D-EPS
anti-alergické a priedušné futro vrátane DFD technológie H-DFD Tech Dynamická Nútená Ventilácia
- integrovaná ventilácia brady a vývod vzadu pre maximálne pohodlie hlavy CAS CMS Vzduchový Systém
zapínanie: dvojitý D-krúžok

web: www.moped-slovakia.sk


KLASIK MOTO venuje pánsku textilnú bundu Cycle Spirit Summer v hodnote 69 EUR:

KLASIK MOTO venuje pánsku textilnú bundu Cycle Spirit Summer v hodnote 69 EUR
KLASIK MOTO venuje pánsku textilnú bundu Cycle Spirit Summer v hodnote 69 EUR

FirmaKLASIK MOTO venuje výhercovi textilnú pánsku bundu Cycle Spirit Summer. Je to letná ľahká turistická bunda z vedeodolného materiálu, s reflexnými prvkami a možnosťou vloženia všetkých protekotrov.

Vonkajší materiál: 300D polyester, 100% polyester
ISO 4916 bezpečnostné švy
Odolná proti vode
3M Scotchlite (TM) reflexné prvky
Nastaviteľný pás a manžety
Ramená navyše vystužené špeciálnou tkaninou 600D, 100% polyester
Airvent na rukávoch
4 vonkajšie vrecká (nie vodotesné), 1 vnútorné vrecko, 1 vrecko na mobilný telefón

web: www.klasikmoto.sk


HARLEY-DAVIDSON Bratislava venuje moto bundu Harley-Davidson® v hodnote 160€:

HARLEY-DAVIDSON Bratislava venuje moto bundu Harley-Davidson® v hodnote 160€
HARLEY-DAVIDSON Bratislava venuje moto bundu Harley-Davidson® v hodnote 160€

HARLEY-DAVIDSON Bratislava venuje moto bundu Harley-Davidson® Oil Can Bomber v hodnote 160€.

Vodeodolný 100% nylon. Poly-twillpodšívka. Flexibilný strečový golier, pás a manžety. Dve vonkajšie vrecká, jedno vnútorné vrecko a vrecko na zips na ľavom rukáve. Vyšívaná grafika na ľavej strane hrude a na zadnej strane.

web: www.harley-davidson-bratislava.sk


LLCustoms - www.auto-moto-shop.sk venuje poukaz v hodnote 50 EUR a prilbu CAPIRELLI:

www.auto-moto-shop.sk venuje poukaz v hodnote 50 EUR a prilbu CAPIRELLI
www.auto-moto-shop.sk venuje poukaz v hodnote 50 EUR a prilbu CAPIRELLI

Spoločnosť LLCustoms - www.auto-moto-shop.sk venuje výhercovi poukaz na nákup v hodnote 50-€. Výherca si tak bude môcť vybrať tovar aký mu bude vyhovovať. Okrem toho firma venuje aj prilbu CAPIRELLI DH 01 v hodnote 60-€.

Nová prilba Capirelli DH 01 je zhotovená z kvalitných certifikovaných materiálov s pevnou hrubou výstelkou a bezpečnostným zapínaním. Dlhý čelný štít je doplnený pohyblivou slnečnou clonou, ktorá sa ovláda páčkou v spodnej časti prilby a je možné ju nastavovať aj za jazdy. Helma je v hornej časti odvetrávaná regulovateľnými prieduchmi.

web: www.auto-moto-shop.sk, www.llcustoms.sk


www.styx.sk venuje bundu MACNA QUARTZ v hodnote 299,95 €:

www.styx.sk venuje bundu MACNA QUARTZ v hodnote 299,95 €
www.styx.sk venuje bundu MACNA QUARTZ v hodnote 299,95 €

Základné atribúty turistickej bundy sú nepremokavosť, vetru odolnosť a dostatok odkladacieho priestoru. Toto a aj niečo navyše spĺňa bunda MACNA QUARTZ navyše v atraktívnom prevedení, ktorý venovala firma STYX.

Vlastnosti a Výhody bundy Macna Quartz:

Vetracie otvory na rukách a na hrudi
CE ramenné a lakťové chrániče
Bočné reflexné plochy SIDE EYE + chrbtové reflexné časti
Vode odolné vrecká
Nastaviteľná šírka pásu
Vyberateľná termovložka a termoregulačná membrána

web: www.styx.sk


Varan rider venuje balíček v hodnote 80 €:

Varan rider venuje balíček v hodnote 80 €
Varan rider venuje balíček v hodnote 80 €

Firma VARAN rider venuje výhercovi balíček v hodnote 80 EUR, ktorý obsahuje: Nákrčník, rukavice, značkové tričko a gélovu nálepku na nádrž podľa vlastného výberu (moznosť výberu z 20. rôznych motívov)

Špeciálna akcia: Každý kto do konca Februára u nás v predajni nakúpi a donesie logo našej firmy - odfotené, vytlačené získa zľavu -30% na cely nákup.

web: www.varan.sk


Motoshop Žubor venuje bundu Dainese Evo System D-Dry Jacket v hodnote 285 €:

Motoshop Žubor venuje bundu Dainese Evo System D-Dry Jacket v hodnote 285 €
Motoshop Žubor venuje bundu Dainese Evo System D-Dry Jacket v hodnote 285 €

Dainese Evo-System ponúka širokú univerzálnosť vďaka modulárnej konštrukcii s termálnou podšívkou a odnímateľnou vodotesnou D-Dry membránou. Bunda inšpirovaná svetom rally s množstvom vetracích otvorov, 4 predné a 1 zadné vrecko, vyberateľné protektory + odnímateľná priedušná nepremokavá D-Dry membrána. Odopínateľné rukávy spravia s Vašej bundy štýlovú vestu.

web: www.motoshopzubor.sk


moteam.sk venuje kevlarové rifle MBW v hodnote 67 €:

moteam.sk venuje kevlarové rifle MBW v hodnote 67 €
moteam.sk venuje kevlarové rifle MBW v hodnote 67 €

NAJPREDÁVANEJŠIE KEVLAROVÉ JEANSY - MBW - Kevlar jeans JOE:

vynímateľné kolenné výškovo nastaviteľné CE chrániče
vynímateľné chrániče bokov
cestovné vzdušné kevlar jeans bez membrány
materiál Denim podšitý na exponovaných miestach aramidovou textíliou
5 vreciek
zadný zips na zopnutie s bundou

web: www.moteam.sk


Redakcia Motoride.sk venuje výhercom DVD "Tour de Morocco cesto do piesočných dún Sahary":

Motoride.sk
Redakcia Motoride.sk venuje výhercom najnovšie DVD "Tour de Morocco cesta do piesočných dún Sahary"

Film zachytáva dobrodružné putovanie troch jazdcov po Maroku, ktoré sa neobmedzilo na návštevu známych turistických destinácií, ale aj na objavovanie miest stratených v púšti. Jazdci sa už na začiatku vydajú mimo ciest do púšte po stopách etáp Dakaru či African race, ktoré ich zavedú aj do najväčšieho dunového poľa Maroka Erg Chebbi. Jazdenie v dunách s ťažkými motorkami je vrcholom cesty podobne ako presun na juh popri Alžírskych hraniciach. Technické problémy trochu skrížia trojici plány, ale v druhej časti vám predstavia Maroko, jeho prírodu, pamiatky, mestá a ľudí: Zagora, Vysoký Atlas, Ouarzazate a filmové štúdiá, Marakéš, Atlantik, Casablanca, Rabat, Meknes, Fes, Tanger, mys Spratel...

web: www.motoride.sk

Pridané: 02.02.2015 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Seriál článkov - Bike roka 2015:

| Seriál článkov: Bike roka 2015 |

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (3 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (4)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Harley-Davidson

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2024 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 232185 | Včera: 122062