Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Motozem

  [Verzia pre tlač] Tlač

Spoľahlivé GPS držiaky od Touratechu

 Zdieľať

Pridané: 22.02.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 6501 [Novinky - PR článok]

Touratech vyvíja a vyrába GPS držiaky prakticky od počiatku vzniku samotnej firmy. Navigácia je totiž neoddeliteľnou súčasťou cestovania a od používania kompasu s mapou poskočila technika predsa len o kúsok vpred. GPS navigácie však treba na motorku nejako upevniť a nikto nespraví chybu pokiaľ siahne po držiakoch značky Touratech.

Základom je umiestniť GPS navigáciu tak, aby bola dobre čitateľná a neodvádzala jazdcovu pozornosť. GPS držiak musí naviac udržať samotné zariadenie pevne uchytené na motocykli za každých podmienok. Ešte lepšie vykoná svoju funkciu, pokiaľ je držiak GPS uzamykateľný a tým pádom umožní jazdcovi zbaviť sa stresu z odcudzenia zariadenia pri kratších pauzách, kedy môže mať motorku z dohľadu (napríklad tankovanie).

Každý GPS držiak Touratech je vyrobený tak, aby poskytol čo najlepšie podmienky pre uchytenie GPS navigácie na motocykli. Nezáleží na tom či jazdíte off-road, alebo si vychutnávate cestovanie len po asfaltkách (aj keď tie naše často pripomínajú off-road), držiak GPS značky Touratech Vám môže ušetriť nemalé peniaze.

GPS držiaky Touratech
GPS držiaky Touratech
GPS držiaky Touratech
GPS držiaky Touratech

GPS držiaky Touratech sa vyrábajú v rôznych prevedeniach pre konkrétne typy GPS navigácií. Zariadenie GPS uzatvárajú do svojich útrob, ako keď ruka pevne zviera nejaký predmet. Sú dostupné uzamykateľné aj neuzamykateľné verzie, a taktiež verzie odpružené, alebo verzie bez zvýšenej ochrany pred vibráciami. Najvyššie rady Touratech držiakov GPS navigácii sú vybavené tlmiacimi elementmi MvG, ktoré patria medzi najlepšie kompenzátory vibrácií na celom svete. Pochádzajú z leteckého priemyslu, kde sa používajú na tlmenie vibrácií prístrojov v kokpitoch lietadiel.

Každý Touratech držiak GPS je vyrobený z presne strojovo vyrezaných a ohnutých pevných duralových častí. Naviac sú držiaky uspôsobené tak, aby bolo samotné napájanie GPS zariadenia čo najlepšie dostupné. Nevadí ani to pokiaľ na svojom motocykli nemáte miesto pre samotné uchytenie zariadenia. Touratech má vo svojej ponuke aj rôzne montážne sady, či hrazdičky, na ktoré svoje GPS zariadenie hravo upevníte. Neoplatí sa riskovať poškodenie či odcudzenie drahého GPS zariadenia použitím plastových držiakov, ktoré sa dajú ľahko zlomiť, alebo môžu nečakane prasknúť.

Výhody držiakov GPS značky Touratech:

Kompletnú ponuku Touratech GPS držiakov nájde po kliknutí na nasledujúci odkaz: GPS držiaky Touratech

Pridané: 22.02.2013 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

Galéria

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2022 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 145725 | Včera: 124215