Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Hodnotenie: (34 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (54)  [Verzia pre tlač] Tlač

Pozvánka na výstavu Motocykel 2009

 Zdieľať

Pridané: 18.03.2009 Autor: Redakcia Motoride.sk
Čitatelia: 5906 [Novinky - Pozvánka]

Opäť sa blíži čas výstavy, ktorú máme tak radi. Motocykel sa začne vo štvrtok 19. marca a skončí v nedeľu 22.3.2009

Tento ročník výstavy Motocykel sa začína v podobnom čase ako naposledy. Dnešné počasie vyzerá byť motorkárom naklonené aspoň tu na západe Slovenska. Dúfam, že nebude robiť drahoty a väčšina z vás bude môcť prísť do Incheby na dvoch kolesách. Vidíme sa už od tohto štvrtka.

 Mapka výstaviska Incheba
Mapka výstaviska Incheba

Čo tam bude, odkedy dokedy a za koľko

Na výstave Motocykel sa bude prezentovať viac ako 120 firiem z 8 krajín zaoberajúcich predajom motocyklov, motodielov, príslušenstva a služieb pre motocyklistov. Predstavia sa značky HONDA, SUZUKI, BMW, HARLEY DAVIDSON, KAWASAKI, APRILIA, DUCATI, MALAGUTI, BOMBARDIER, CPI, RIEJU, SOLARIS, PIAGGO, GILERA, VESPA, ARCTIC CAT, YUKI, ATV, KENTOYA, MOTOWELL, MOTTORRO, LINHAI, POLARIS, VOXAN, SYM...

Samotným motocyklom bude venovaná hala B1, Bstred a časť haly B2, motopríslušenstvo, náhradné diely, doplnky pre motocyklistov obsadili halu B2. Na výstave samozrejme nebudú chýbať autogramiády popredných slovenských motocyklových jazdcov, prezentácia športových aktivít SMF, ukážky jazdy na trialových motocyklov, minibikov, vystúpenie skupiny Street fighters show a vrcholom bude sobotný Medzinárodný exhibičný pretek o pohár Incheby a.s. a SMF v triale – INCHEBA INDOOR TRIAL, kde očakávame účasť jazdcov z SK, CZ, HU, PL, A.

Tu nájdeš zoznam vystavovateľov.

Otváracie hodiny:

Vstupné:

Sprievodný program

Denne

štvrtok 19.3.2008

piatok 20.3.2008

sobota 21.3.2008

sobota 21.3.2008

Ako sa tam dostať

Orientačná mapka okolia Incheby
Orientačná mapka okolia výstaviska Incheba (klikni)

Dôležité orientačné body: výšková budova Incheby (neprehliadnuteľná), reštaurácia Bystrica (známy pilier Nového mosta, tiež dobre viditeľný) a modrý nadchod cez diaľnicu na Einsteinovej ulici (má veľký modrý poloblúkový nosník).

Autom alebo na motorke zo smeru Žilina/Trnava (resp. mestským obchvatom): diaľnica ťa dostane priamo až na Prístavný most, na ktorom musíš odbočiť vpravo na Petržalku (v žiadnom prípade nechoď rovno smerom na Brno, navedie ťa to do vnútornej štvorprúdovky a otáčanie zaberie veľa času). Po chvíli budeš mať po pravej strane nákupné centrum Aupark, ktorého záchytné parkovisko je na skok od Incheby a je zadarmo. Ak chceš pokračovať až k platenému parkovisku Incheby, musíš za jej výškovou budovou odbočiť vpravo a obísť ju celú zozadu po Viedenskej ceste až k veľkému parkovisku tesne pod Bystricou.

Autom alebo na motorke zo smeru Brno/Kúty/Malacky (diaľnica): tunel Sitina ťa nasmeruje priamo na most Lafranconi. Po prejdení mosta choď vpravo (stále smer Petržalka) a tiež si daj po prejdení prípojky pozor, aby si sa nedostal do vnútornej štvorprúdovky smerujúcej na Prístavný most, inak sa budeš musieť otáčať. Až budeš prechádzať popod veľký Nový most, už uvidíš smerovky na záchytné parkovisko Aupark. Sleduj ich a môžeš parkovať, alebo sa napoj na Einsteinovu ulicu v opačnom smere než si na ňu prišiel a prejdi poza Inchebu po Viedenskej ceste k jej platenému parkovisku pod Bystricou.

MHD: priamo pred hlavným vstupom pre peších na Einsteinovej ulici je zastávka autobusov 80 a 88. Osemdesiatka je dôležitejšia pre tých, ktorí do Bratislavy pricestujú vlakom, pretože je to prestupná linka z Hlavnej stanice (tam nastúp na autobus 93 a na zastávke s názvom Zochova prestúp na 80, vystúp o zastávku ďalej priamo pred Inchebou). Linka 88 je lepšia pre tých, ktorí pricestujú autobusom, pretože stojí priamo na Autobusovej stanici Mlynské nivy a bez prestupu sa okružnou jazdou cez Petržalku dostaneš až k Inchebe. Hlavný vstup pre peších je v tesnej blízkosti modrého nadchodu nad diaľnicou.

Incheba sa teší na tvoju účasť.

\"Motocykel

Pridané: 18.03.2009 Autor: Redakcia Motoride.sk Zdieľať

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (34 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (54)  [Verzia pre tlač] Tlač

Galéria ku článku:

Galéria

GASGAS SÚŤAŽ

Veľký predvianočný výpredaj zo zľavami až do 80% v Motoshop Žubor

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2023 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 71100 | Včera: 138398