Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Hodnotenie: (28 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (155)  [Verzia pre tlač] Tlač

Motoride na Snehu II

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 07.12.2006 Autor: Allain
Čitatelia: 8460 [Mototuristika - Slovensko - Moto-akcia]

Ani vám netrvalo dlho a prehovorili ste ma, tohtoročná lyžovačka v Kremnici BUDE ;-)

Akcia: Motoride na snehu II
Kde: Rekreačné zariadenia TOLIAR, Kremnica
Kedy: 12. – 15. január 2007

Nastala však menšia zmena, ako som už mnohým spomínala, osobne sa nebudem môcť zúčastniť, preto som organizáciou poverila MamaAllain a Natalka, ktorej týmto ďakujem za pomoc. Budem sa snažiť napísať čo najviac info, prípadné otázky smerujte už na Natálku.

Cena:

Oproti minulému roku sa mení aj cena za noc, z 350,- to „zdvihli“ na 400,- Sk / noc / osoba. V cene je však zahrnutá polpenzia (raňajky + večera).

Ubytovanie:

Celá chata je rezervovaná iba pre vás. Izby si môžete vopred rezervovať u Natálky, najlepšie bude, ak sa vopred dohodnete kto s kým chcete byť na izbe a nahlásite jej rovno zostavu. V chate je cca 70 miest, ak sa niekto rozhodne ísť na poslednú chvíľu, príp. si nenahlásil izbu, doporučujem pribaliť karimatku a spacák, v celej chate je podlahové kúrenie, dá sa spať aj na zemi. Po dohode s chatárom bude určite aj cena nižšia.

Na izbách je WC + sprcha, teplá voda. TV je na chodbe na 1. poschodí. Pre ubytovanie vyhľadajte MamuAllain alebo Natálku, platiť budete taktiež u nich, nie u chatára, aby v tom nemal zmätok. Či budete platiť vopred alebo potom vám dá vedieť Natálka. Platíte iba za obsadené postele na izbe a za presný počet nocí. Nahlásenie izby dopredu nie je záväzné a netreba žiadnu zálohu. V prípade odrieknutia to vopred nahláste, nech môžu izbu posunúť iným účastníkom.

Ak by mal niekto záujem zostať dlhšie, treba sa dohodnúť priamo s chatárom. Psy majú vstup na izby povolený.

Strava:

Raňajky: pečivo, chlieb, maslo, džem, čaj + každý deň k tomu niečo iné (párky, praženica, obložený tanier...)
Večera: dozviete sa na mieste

Obedy nie sú zabezpečené, keďže budete pravdepodobne na svahoch. No pre každý prípad som nakázala zásobiť mrazenými polotovarmi, čiže vám spravia, to si však musíte dohodnúť na raňajkách s kuchárkami a platíte si to priamo im na mieste. Vedľa chaty je menšia krčma, v prípade návyku vyšších dávok sa zásobte z domu :-))

Program:

K dispozícii je jedáleň ako spoločenská miestnosť, minulý rok Andoo zabezpečil aparatúru, skúste ho pekne poprosiť a budete mať opäť disko. Iljič nech sa naučí zvyšných 70% textu, ktorý minulý rok nevedel...mne to nevadilo, ja len aby sa Duggo zas nesťažoval :-))))))

Prineste si ping-pongové rakety a loptičky, stôl tam je. Minule mal veľký úspech strip ping-pong, že Raptor :-)))))) Je len a len na vás, ako sa zabavíte...

Lyžovanie:

5 km sú Krahule, 7 km je Skalka, môžete ísť autom priamo k vlekom. Minuloročné ceny cca 250,- - 350,- Sk. V tomto termíne by už malo byť snehu dosť...aj ľadu...tak pozor Ogard :-))))))

Minulý rok nám Šani s Vierkou zabezpečili 50%né zľavy v požičovni na Skalke, kde sa trebalo preukázať dokladom od motorky. Ja myslím, že ich ukecáte aj na tento rok ;-)

V žiadnom prípade si nenechávajte lyže v autách, osobná skúsenosť! Môžete ich nechať vyschnúť v kúpeľniach. Ale ináč sa tam nekradne... 8-)

Deti:

Čím viac, tým lepšie...Natálka sa už teší :-))))))

Čo si vziať:

Na záver pravidlá:

  1. v celej chate opäť platí zákaz fajčiť, pred chatou sú lavičky aj popolníky
  2. v prípade poškodenia chaty či zariadenia preberá za seba zodpovednosť každý sám
  3. zabávajte sa, no prosím v rámci slušnosti (nie počestnosti)...nech pre vás môžeme urobiť aj ďalší ročník

Aktuálne info bude priebežne dopĺňať Natálka. Pre „nováčikov“ ohlasy z minulého roku Motoride na Snehu a diskusia

Ani neviete, ako mi je ľúto, že sa nemôžem zúčastniť a dirigovať vás píšťalkou. Budem na vás myslieť, užite si to. Mám na vás však jednu prosbu...urobte pre mňa skupinové foto ;-)

Pridané: 07.12.2006 Autor: Allain pošli na vybrali.sme.sk

Súvisiace články:

Ďalšie články tohto autora:

Hodnotenie: (28 hodnotení) Diskusia Diskusia k článku (155)  [Verzia pre tlač] Tlač

Adamoto KTM

Suzuki Testovacie dni

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2019 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 37478 | Včera: 206514