Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s tým, že používame súbory cookie. Ďalšie informácie Dobre

Prezeráte si mobilnú verziu motoride.sk.
Prepnúť na PC verziu.

Menu

Články | Videá | Tipy | Fórum | Kalendár | Inzercia

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Motocrossové kempy V+S Welding Cup pod krídlami Brabec MX School – investícia do budúcnosti

pošli na vybrali.sme.sk

Pridané: 19.04.2016 Autor: radkaMazak
Čitatelia: 1930 [Šport - Motocross]

Už začiatkom sezóny avizoval Promotér ESX (Europe Starts Supercross Tournament production), že prioritou sezóny bude venovať pozornosť výchove mládeže. Práve preto predstavil ucelený koncept trénovania a jazdenia pre mládež, ktorý zahŕňa od bezplatného štartovného pre deti MX 65 a MX85 na všetkých podujatiach V+S Welding cupu, až po dva bezplatné trojdňové MX kempy pre MX65, MX85 a MX Junior pod vedením Honza Brabca – skúseného jazdca a trénera s medzinárodným pôsobením.

Kempy sa budú organizovať so súčinnosťou SMF (Slovenskej motocyklovej federácie) a Brabec MX School na tratiach v Mníšku nad Hnilcom a v Hniezdnom.

MX CAMP banner 1
MX CAMP banner 1

Dva bezplatné trojdňové MX kempy pre Juniorov, MX65 a MX85

„Ak chceme zahraničnému motocrossu či supercrossu konkurovať, nemôžeme si dovoliť čakať, že nám tu vyrastú prirodzené talenty. Jazdecký talent je potrebné systematicky rozvíjať a venovať sa mu, preto sme vymysleli koncept, ktorý na úrovni tých najmladších podchytí správne techniky, vykorení zlozvyky a umožní efektívnejšiu jazdu. Tieto kempy sú určené najmä účastníkom V+S Wedling Cupu, ktorí to budú mať hradené, ale v prípade voľných miest aj pre iných záujemcov, ktorí si polovicu uhradia na vlastné náklady. Pozývame nielen skúsených jazdcov, ale aj úplných začiatočníkov, pre ktorých sa tým otvoria dvere, zahodia strach z pretekania. Navyše pod vedením skúseného českého jazdca a trénera s mnohoročnými skúsenosťami a rodinnou jazdeckou históriou na rôznych kontinentoch, Honzu Brabca, môžu získať nové poznatky a techniku jazdy.“ Vyjadril sa René Ražek, promotér.

Kempy na rôznorodých tratiach v Mníšku nad Hnilcom a v Hniezdnom – začínajú už v máji!

Trať v Mníšku nad Hnilcom, na ktorej sa konávajú aj majstrovstvá Slovenka v Motocrosse a trať pri Starej Ľubovni v Hniezdnom sa stanú dejiskom tréningov MX mládeže. „Chceme sa poďakovať Ľubošovi Lofflerovi a Mirovi Aleximu za poskytnutie tratí na tieto účely a taktiež SMF za poskytnutú súčinnosť. V neposlednom rade patrí vďaka aj Honzovi Brabcovi, u ktorého som presvedčený, že je mládež v dobrých rukách.“ Poďakoval René Ražek, promotér.

Harmonogram kempov:

Kemp v Mníšku nad Hnilcom – 13.-15.5.2016
Kemp v Hniezdnom – 15.-17.7.2016

Podmienky účasti na MX Kempoch:

Prioritne by sa mali hlásiť jazdci V+S Welding Cupu, v prípade, že zostanú voľné miesta, dáme priestor aj iným záujemcom
Jazdci V+S Welding Cupu majú kemp preplatený, hradia si len ubytovanie a stravu. Iní záujemcovia si hradia aj polovicu účasti na kempe, teda 100 eur.
Jazdec musí mať platnú jazdeckú licenciu od SMF alebo inej národnej federácie.
Národnosť nehrá rolu – vítaní sú aj Poliaci, Maďari, Ukrajinci či Česi

Prihlasovanie sa na kempy:

Počet jazdcov na jednom kempe je limitovaný – max. 30 účastníkov (kto prvý príde, ten prvý melie – poradie sa určuje podľa zaslania kompletnej prihlášky)
Prihlášky je potrebné zasielať na : esxproductionsk@gmail.com
Prihláška musí obsahovať: Meno, tel.číslo, kubatúra, kópia jazdeckej licencie a krátky profil jazdca.
V prípade MX65 a MX85 a všetkých jazdcov mladších ako 18 rokov musí prihláška obsahovať aj písomný súhlas zákonného zástupcu s originálnym podpisom (stačí scan podpísaného súhlasu).

Viac informácii o kempoch ale aj samotnom V+S Welding Cup nájdete na www.vsweldingcup.sk alebo na facebooku www.facebook.com/vsweldingcup2015/

Autor: Radka Kovaľ Mazáková

Pridané: 19.04.2016 Autor: radkaMazak pošli na vybrali.sme.sk

Ďalšie články tohto autora:

Diskusia Diskusia k článku (0)  [Verzia pre tlač] Tlač

Body a Trasy v tomto článku:

Galéria ku článku:

Galéria

PC verzia motoride.sk

© Copyright 2001-2021 Motoride.sk | ISSN 1336-6491 | info@motoride.sk | Podmienky poskytovania služieb. | RSS:
Obsah stránok MotoRide.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu je nezákonné.
Počet návštevníkov Dnes: 134674 | Včera: 245396